Склади Сапожникова, 8а, Запоріжжя

Склади Сапожникова, 8а, Запоріжжя

Хортицький район

Розташування :   Хортицький р-н, біля пивзаводу «Славутич» .

Загальна площа складів: 4 359,4 кв.м, в т.ч .:

  • Підвал – приміщення загальною площею 2579,2 кв.м, в т.ч. 9 складів по ≈ 250-300 кв.м
  • Перший поверх – складські приміщення загальною площею 1643 кв.м , в т.ч. 5 складів по ≈ 310 кв.м

Склади являють собою приміщення, вбудовані в одноповерхову цегляну виробничу будівлю (літера А-1), і розташовані на першому поверсі і в підвалі. Рік побудови будівлі 1988. Група капітальності – I. Конструктивна схема – каркасна. Даний об’єкт знаходиться на території колишньої виробничої бази в периферійній промисловій зоні міста.

Відстань від об’єкта становить:

  • до пр. Соборний, що входить до складу центральної частини міста – 9,9 км;
  • до центрального автовокзалу – 18,2 км;
  • до ж / д вокзалу «Запоріжжя-1» – 19,3 км;
  • до аеропорту – 27,7 км;
  • до Запорізького річкового порту – 11,8 км;
  • до основних магістралей (вул. Сапожнікова) – 0,1 км.

Територія охороняється, огороджена залізобетонним і цегляним парканами. Земельна ділянка знаходиться в постійному користуванні у кількох власників. Поруч розташовані: територія автопарку, автозаправна станція, територія пивзаводу «Славутич». Ділянка упорядкована, вимощення навколо будівлі, внутрішньодворова територія і внутрішньо майданчикові дороги мають асфальтове покриття.

Кожен поверх будівлі має по два великих проїзди, по обидва боки яких розташовуються складські приміщення, висотою 5,2 м. Входи в склади влаштовані з проїздів через великі металеві і дерев’яні ворота висотою понад 4 м. Склади не мають природного освітлення, обладнані електропостачанням і вентиляцією , обладнані санвузлами. Цегляні стіни, перегородки і фундамент. Підлога бетонна, перекриття залізобетонні, стіни і стеля оштукатурені й побілені. Широка рампа для з/д і авто транспорту – ширина 6 м, рампа для авто – ширина 4 м. На території складського комплексу розташовується 2х-поверховий адміністративно-побутовий корпус.

Призначення складів: Роздрібні склади для зберігання товарно-матеріальних цінностей, в т.ч. фруктів і овочів.

Склади-термоси, все в хорошому стані. Мінусовий поверх (підвал) – повноцінний поверх з вантажними ліфтами 4 шт. на 3 т, постійний температурний режим в підвалі від + 8˚ до + 14˚, на першому поверсі від + 5˚до + 20˚.

Оренда / Продаж комплексу

Вартість покупки: 1-й поверх – 100 $. / Кв.м., 0-й поверх – 50 $. / Кв.м

Вартість оренди: 1-й поверх – 50 грн / кв.м., 0-й поверх – 35 грн / кв.м.

 

Склади Сапожникова, 8а Запоріжжя

Інвестуйте разом з нами
Залиште Ваші контакти і наші менеджери зв’яжуться з Вами та запропонують найпривабливіший проект для примноження Ваших коштів