ТЦ “Афіна Palace”

ТЦ “Афіна Palace”

Подробиці об’єкта

ТЦ “АФІНА PALACE” має вигідне розташування в центральній частині міста – за адресою пр. Металургів, 8-Б поблизу основної торговельної і пішохідної території.

В зоні ТЦ “АФІНА PALACE” проходить транспортний вузол високої інтенсивності, який є транспортною розв’язкою Заводського, Дніпровського, Хортицького, Вознесенівського районів, де проживає 70% населення міста.


Транспортна доступність

Під’їзди до ТЦ “АФІНА PALACE” з боку Соборного просп., вул. Незалежної України, вул. Рекордна. Якщо Ви обираєте громадський транспорт, до ТЦ “АФІНА PALACE” (зупинка “Пр. Металургів”) Вас доставлять маршрутні таксі або тролейбуси.

 

Характеристики опорної торгової зони

 • Транспорт – 11 000 од / день
 • Пішохідний трафік – 15 000 чол / день
 • Відвідуваність ТЦ – 5 000 чол / день
Характеристики опорної торгової зони


Параметри об’єкта

ТЦ “АФІНА PALACE” забезпечує максимальний комфорт для організації торгового процесу. Сучасно-представницька будівля побудована із застосуванням найсучасніших технологій. Каркасно-монолітна конструкція оснащена системами вентиляції і кондиціонування повітря виробництва компанії MC Way (США), автономною системою опалення компанії Lamborghini (Італія), сучасною цифровою телефонною системою.

Застосування сучасних теплоізоляційних матеріалів забезпечує знижені тепловтрати і витрати на експлуатацію. Звуконепроникні фасадні системи дозволяють досягти максимального комфорту при експлуатації об’єкта.

Планування приміщень забезпечує максимальну гнучкість використовуваного простору і дозволяє створювати торгову площу з різною квадратурою.

У дизайні інтер’єрів ТЦ “АФІНА PALACE” використовуються прості форми, світло і легкість. Основа інтер’єрної концепції офісів ТЦ “АФІНА PALACE” – зручність і виняткова функціональність.
Вузли вертикальної комунікації забезпечені безшумним ліфтом для пасажирів і розвантажити-вантажним ліфтом на 250 кг фірми OTIS.

 

Керуюча компаніяR.E.M. Company
Клас об’єктаA
Дата відкриттяГрудень 2007 р
Загальна площа3639,4 м2
Торгівельна площа2727,8 м2
Поверховість0 – 5 рівень

 

ТЦ “АФІНА PALACE” об’єднує 5 поверхів торгової площі і офісні приміщення.

У ТЦ “АФІНА PALACE” є все необхідне для жителів міста: магазини, сервіси, банки, зони ділової активності, зони відпочинку. На нульовому поверсі розташований продуктовий супермаркет “Сільпо”.

 

Для забезпечення високого рівня комфорту ТЦ “АФІНА PALACE” оснащений сучасними інженерними системами:

 • системою спостереження;
 • пожежогасіння та видалення диму;
 • системою опалення, вентиляції та регулювання охолодження;
 • системою аудіо-трансляції;
 • високошвидкісними каналами зв’язку, Internet.

Управління та експлуатація:

 • Щоденний контроль стану об’єкта;
 • Планово-профільне обслуговування;
 • Поточний ремонт систем обладнання;
 • Присутність персоналу на об’єкті;
 • Послуги клінінгу;
 • Охорона будівлі і території.


Співробітництво

Керуюча компанія R.E.M. запрошує до співпраці орендарів, зацікавлених у відкритті власних магазинів різних форматів.

ТЦ “Афіна Palace”, пр. Металургів, 8 Б, пропонує в оренду площі. Хороші умови і розташування ТЦ у великому житловому масиві, на перетині транспортних шляхів, забезпечують великий потік людей.

Вартість оренди від 150 грн / кв.м. Щоб отримати більш детальну інформацію про ТЦ “АФІНА PALACE” або оренді площ, Ви можете залишити заявку нижче.

Інвестуйте разом з нами
Залиште Ваші контакти і наші менеджери зв’яжуться з Вами та запропонують найпривабливіший проект для примноження Ваших коштів