Квартира-студія – кращий старт для інвестицій в нерухомість

В останні роки стрімко набирають популярність квартири-студії.

Якщо ви перший раз вирішили інвестувати в нерухомість або якщо ви консервативний інвестор і побоюєтеся вкладати свої гроші в цінні папери або в пайові інвестиційні фонди, то квартира-студія – прекрасний варіант для початку. Для інвестора студії доступніші і безпечні, ніж більшість інших об’єктів нерухомості і, як відомо, вони забезпечують більш високі орендні доходи.

При грамотному підході квартира-студія може забезпечити хорошу точку входу на ринок нерухомості через свою відносної доступності і простоти обслуговування. Добре розташована студія в жвавому районі міста забезпечить хорошу віддачу від інвестицій.

Типова студія – це простір квартири без внутрішньої стіни, яка відокремлює спальню від вітальні. Щоб правильно вибрати квартиру-студію в метою почати інвестиційну історію, потрібно врахувати кілька основних пунктів, які мають важливе значення для того, щоб процес пішов успішно.

Квартира-студия — лучший старт для инвестиций в недвижимость

Найважливішим моментом є розташування, спосіб життя міста та зручності, наявні в околиці. Такі атрибути важливі для гарного повернення інвестицій, тому що в іншому випадку може бути важко знайти орендарів і отримувати регулярні доходи від оренди.

Якщо ви збираєтеся купити студію, вибирайте дуже хороший район, де є історія зростання капіталу і дійсно високий попит і чітко налагоджені всі процеси.

Вкладаючи кошти в студію, інвестори повинні враховувати і майбутнього покупця. Єдине, що в кінцевому рахунку підвищує будь-яку власність в ціні, – це попит, і якщо попит не досить високий, то ніщо не зможе просунути процес отримання доходу

Як тільки ви визначитеся з тим, хто, швидше за все, захоче орендувати або купити вашу нерухомість в майбутньому, ви можете визначити і якості, які будуть шукати.

Як показує досвід, саме інвестори найчастіше стають покупцями квартир-студій, а це значить, що є постійний попит саме на цей вид нерухомості, особливо в місцях, де процвітає туризм або зосереджено кілька навчальних закладів.

Гарне розташування також допоможе зростанню вартості при перепродажі, особливо якщо будинок знаходиться недалеко від бізнес центру або важливих перетинів, таких як транспортні розв’язки, університети або популярні торгові центри.

Незважаючи на те, що найчастіше студія – це приміщення невеликих розмірів, сьогодні на ринку нерухомості є пропозиції, які не поступаються квартирам з однією спальнею. Вони розраховані на любителів світлих просторих апартаментів з мінімумом розмежувальних конструкцій.

Поява великої кількості клієнтів, що віддають перевагу нові форми і більш вільний спосіб життя, відкриває великі можливості для успішного старту в інвестуванні. Квартири-студії дозволяють з самого початку процесу інвестування зробити інвестиційний пакет більш надійним і гнучким.