Про компанію

Компанія R.E.M. - Ваш надійний партнер

Компанія R.E.M. була створена в 2006 році для обслуговування та експлуатації власних об’єктів нерухомості.

Завдяки успішному досвіду, накопиченого протягом багатьох років роботи і стрімкого розвитку ми почали надавати повний спектр послуг зі створення та просування проектів комерційної нерухомості. На даний момент компанія є девелопером повного циклу – починаючи від розробки проекту і закінчуючи його управлінням, продажем або здачею в оренду.

За час існування компанії R.E.M, нашими фахівцями були розроблені методики розрахунків орендних ставок, правила формування договірних відносин по всіх видах діяльності, механізми по охоронним заходам і т. д.

Основними послугами Компанії R.E.M є управління комерційною нерухомістю:

  • Повне або часткове управління комерційною нерухомістю власника
  • Інвестиції в нерухомість:
    Купівля або інвестиції в будівництво / редевелопмент офісів, торгових площ або складських приміщень з метою заробітку на оренді або продажу цих об’єктів
  • Додаткові послуги:
    Оренда і повне ведення об’єкта (обслуговування, управління і т. д.), А також продаж нерухомості операторам великого бізнесу для різного призначення.

З повним переліком послуг Ви можете ознайомитися в розділі «Послуги».

Наші досвідчені, висококваліфіковані фахівці із задоволенням порекомендують Вам об’єкти нерухомості, які гарантовано зможуть приносити очікуваний прибуток. Адже і до цього дня існує поширена думка про те, що «можна придбати що-небудь подорожче, краще в центрі, і відразу в ідеальному стані, а вже відбою від потенційних партнерів-орендарів не буде». Безумовно, така формула заробітку на нерухомості теж має право на життя, але тільки за участю кваліфікованого фахівця, вірніше, отриманих від нього рекомендацій і порад.

Прийнявши рішення інвестувати в нерухомість, Вам не обійтися без професіоналів з багаторічним досвідом. Співробітники компанії R.E.M. відмінно орієнтуються в усіх питаннях, що стосуються комерційної і житлової нерухомості, і допоможуть Вам зробити правильний вибір.

 Наші фахівці можуть надати кваліфіковану допомогу при виборі об’єкту, при цьому гарантуючи високі результати, коли прийде час підраховувати прибуток від здійсненого капіталовкладення.

У 2021 році компанія R.E.M. надає свої послуги з управління, оренди, продажу, обслуговування і експлуатації нерухомості більш ніж на 15-ти об’єктах складського, торгового, офісного і житлового призначення.

Наші досягнення

1
Реалізованих
проектів
1
Років
досвід
1
Проектів
в роботі
Реалізовані проекти
Будівля після реконструкції

Проект знаходиться на стадії капітального ремонту

Будівля після реконструкції

Будівля знаходиться на стадії капітального ремонту

Мета проекту полягає в будівництві готельно-ресторанного комплексу

Наші об'єкти

Будівля після реконструкції

Готель “Енергодар” знаходиться на центральній вулиці міста Енергодар в адміністративному центрі міста

ТЦ “АФІНА PALACE” має вигідне розташування в центральній частині міста

Будівля житлового призначення знаходиться в м. Запоріжжя, вул. Портова 16, А