Активні точки на ринку нерухомості

Ринок нерухомості найбільш наочно відображає тенденції економіки в цілому. Пояснюється це дуже просто. У моменти підйомів, і в моменти спадів завжди помітні руху капіталів і руху робочої сили, ці капітали забезпечує. Робочій силі потрібно десь жити, а капітали завжди готові запропонувати свої послуги за скромне і не дуже скромну винагороду.

активные точки на рынке недвижимости

На даний момент через кризу рух і першого і другого активізувалося. Тому для впевненості в своїх діях на ринку нерухомості важливо виявити головні тенденції змін і знайти течія, яка винесе на гребінь хвилі, а не затягне в безнадійну воронку.

Що ж відзначають аналітики?

  • На багатьох основних ринках, з поправкою на місцеві співвідношення цифр, відзначається невелике уповільнення процесів. Це результат відкату після буму на ринку нерухомості, що мав місце в 2005-2008 роках, зростання цін і подальшого регулювання – де природним ринковим чином, а де і низкою урядових заходів (наприклад в Дубаї) – ситуації з цінами на нерухомість. Як наслідок – сьогодні ціни ростуть, але не швидкими темпами, що дозволяє інвесторам відчувати себе більш впевнено.
  • Визначилися нові сегменти ринку, які залучають інвестиції більш жваво, ніж традиційні варіанти вкладень. Таким новим напрямком можна вважати інвестування в проекти будівництва студентських гуртожитків. Як показує практика – це перспективне і прибуткове вкладення коштів при грамотно складеної з інвестиційною програмою.
  • Цікавим і мають економічний сенс можна розглядати і варіант інвестування в курортну нерухомість. Така програма, крім збереження коштів і отримання прибутку, дозволяє вирішити ще й питання комфортного спланованого відпочинку. Якщо така мета доповнює загальний список цілей інвестиційного пакету, то при підборі об’єктів нерухомості слід звернути увагу на проекти, що пропонують або входять в систему «Клубний відпочинок».

Ну і як і раніше актуальні інвестиції в «правильні місця в правильний час». Як визначити такі? Аналіз, експерти, консультації, розрахунки, швидкість, гнучкість – ось комплект, який робить процес інвестування успішними і прибутковими.