Складський комплекс Базова, 11, Запоріжжя

Складський комплекс Базова, 11, Запоріжжя

Технічні характеристики. Складська база являє собою складські приміщення Категорії «В +» загальною площею 13042 кв.м.

Після капітального ремонту, переобладнані під зберігання різних типів товарів. Споруди даної категорії мають ряд переваг, таких як прийнятна вартість у поєднанні з усіма необхідними умовами складського господарства.

 1. Тип будівлі:  Складські приміщення були побудовані в 1989 р. за типовим проектом складського комплексу. Склади реконструйовані в 2015 р., Під РЦ (розподільчий центр) великої мережі супермаркетів. Вони являють собою одноповерхові будівлі з висотою стелі – 7,5 метрів, це дозволяє розташувати стелажі для зберігання вантажів багаторівневим принципом.
 2. Внутрішні конструкції:  Крок колон забезпечує безперешкодне транспортування вантажу всередині складу і зручну закладку на зберігання.
 3. Покриття підлоги:  антипилове покриття бетонної підлоги (наливна) забезпечує зниження запиленості у внутрішньому просторі. Допустиме навантаження на квадратний метр п’ять тонн.
 4. Системи вентиляції та кондиціонування:  Склади оснащені системою вентиляції, системою кондиціонування.
 5. Температурний режим:  температура і рівень вологості регулюються за допомогою опалення і системи вентиляції. У деяких складських приміщеннях встановлено нове обладнання в т.ч. сендвіч – панелі, холодильне обладнання та двері в холодильні камери. У приміщеннях підтримується постійний мікроклімат, що забезпечує оптимальні умови зберігання.
 6. Системи безпеки:  Система протипожежної безпеки доповнюється системою пожежогасіння, що забезпечує надійний захист від вогню.
 7. Електропостачання і комунікації:  Приміщення складу має власну систему опалення, каналізацію, водопостачання, проведено газопровід. Електропостачання відбувається як від загальних джерел енергії, так і має власну трансформаторну підстанцію 1,5 МВт.
 8. Розвантажувально-навантажувальні конструкції:  По двох сторонах будівлі розташовані автомобільна і залізнична криті рампи шириною 5 метрів. Вантажний порт дозволяють здійснювати вивантаження (завантаження) одночасно, більше 50-ти одиниць 20-тонної автомобільної техніки.
  • – автомобільна рампа площею – 475,7 кв.м;
  • – ж / д рампа- 324 кв.м.

  Працює вантажопідйомна техніка.

 9. Офісні та підсобні приміщення:  На території складу є 2-х поверхове вбудоване офісне приміщення площею 727,4 кв.м., розташовані 20 кабінетів і інші, підсобні приміщення, приміщення для персоналу, туалети, душові. Офіс оснащений автономною системою опалення, вентиляції та кондиціонування. Також є і окреме офісно-технічне приміщення.
 10. Телекомунікації:  Телефонний зв’язок, інтернет, системи телекомунікацій, що забезпечують роботу електронних систем і засобів автоматизації.
 11. Системи контролю і обліку:  Контрольно-пропускний режим на території, облік прибуття-відбуття співробітників, транспорту.
 12. Прилегла територія: Земельна ділянка площею 2,5 Га  упорядкована територія, вимощення навколо будівлі і всередині, дворова дорога має нове асфальтне покриття, обладнана додатковим освітленням, розташовані «зелені зони».
 13. Стоянки для автотранспорту:  Достатня кількість місць для стоянки великовантажного транспорту безпосередньо у складського приміщення, можлива наявність місць відстою поблизу території.
 14. Залізничне сполучення:  власна з/д гілка.
 15. Розташування:  Близькість до основних транспортних магістралей, зручний під’їзд, хороший стан доріг.

Продаж / Оренда комплексу

Вартість 3 500 000 $ за весь об’єкт без ПДВ.
Дана ціна в два рази менше від ціни нового будівництва.
Капіталізація 100% + пасивний дохід на рівні 12% в рік.
Термін експлуатації об’єкта – 50 років.

Також можлива оренда частинами.

Інвестуйте разом з нами
Залиште Ваші контакти і наші менеджери зв’яжуться з Вами та запропонують найпривабливіший проект для примноження Ваших коштів